• Обновено
Чизми за глуждот Божиќ девојки дами чевли за жени работат со малку потпетици чизми за телевици зимски женски зимски чизми за враќање

Чизми за глуждот Божиќ девојки дами чевли за жени работат со малку потпетици чизми за телевици зимски женски зимски чизми за

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

45 '' ЕУ : 37,5 Велика Британија : 4,5 САД : 6,5Сиза : 39 должина на стапалото : 24,5 см/9,65 '' ЕУ : 38 Велика Британија : 38 Велика Британија : 5 САД : 7 -големина : 40 должина на нозете : 25см/9,84 '' ЕУ : 39 Велика Британија : 5,5 САД : 7,5Сиза : 41 должина на стапалото : 25,5 см/10. Овие чевли се карактеризираат со топол, сув и удобно со обичен и модерен стил.06 '' ЕУ : 36 Велика Британија : 3,5 САД : 5,5Сиза : 37 должина на стапалото : 23. Табела со големина : Големина : 35 должина на стапалото : 22,5 см/8. Спецификации : Изработено е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, нема никаква штета за вас прекрасен и шармантен дизајн достапен, да ве направи повеќе моден пол : Горниот материјал за чевли за жени : Пу единствено материјал : гумен моден елемент : стил на патент : Обичен, мода Белешка : Ознаката на големината на чевлите е број на кинеска големина.Axxd женски чевли вклучуваат снежни чизми, чизми, чизми за глуждот, кожни чевли, секакви високи потпетици и повеќе . Чизми, чизми за платформа, борба, чизми жени, есенски чизми за жени 2022 година, широки чизми за теле за жени, снежни чизми за жени, чевли за пешачење жени, женски зимски чизми итн. Stинските чевли со AXXD се : чизми за жени, женски чизми, чизми со високи чизми, каубојски чизми за жени, чизми за дожд за жени, чизми за глуждот за жени, чизми со бутовите, бели.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас