• Обновено
Инктастична рачно изработена за Земјата од мојот абуелита во небото подарок бебе или девојче Биб Биб

Инктастична рачно изработена за Земјата од мојот абуелита во небото подарок бебе или девојче Биб Биб

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Рачен за земја од мојата Абуелита на небото со ангелски крилја бебе Биб. Прави симпатичен и трогателен подарок за туширање за бебиња за мајка-да се биде! Нашата биб за бебиња е оценета високо со погодност и издржливост и со најразлични модерни бои, вашето бебе може да биде трендовски. Измешајте и совпаѓајте со која било облека. 100% памучен прстен што се врти чешел Хедер боите се памучно-поли. Ширина 7,75 ", должина 11,75 " Бебе Биб. Инктастична рачно изработена за Земјата од мојата Абуелита на небото новороденче биб унисекс бела и црна една големина. Совршено за фотографии од новороденче или најави за бременост!. Прави симпатичен и трогателен подарок за туш за бебиња за мајка-да-да-биде!. Рачен за земја од мојата Абуелита на небото со ангелски крилја бебе Биб. Засилено со затворање на кука и јамка. Создадени само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобно . печатено со најдобра технологија за печатење на облека со употреба на само еко-пријателско мастило, создавајќи безбедна и удобна биб . Баба Хало starsвезди Објавување облека новороденче.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас