• Обновено
Сечила на бришачите на Feildoo & Whindshield се вклопуваат за Линколн МКЦ 26 +16

Сечила на бришачите на Feildoo & Whindshield се вклопуваат за Линколн МКЦ 26 +16

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Дизајнот без заграда помага во спречување на изградба на снег и мраз . 【Fit тип】 Премиум за квалитет Сите сезони Трајни стабилни и тивки сечила на бришачите на шофершајбната, лесна инсталација со адаптер за кука за квалитет на опрема, проверете ја вашата гаража за точни големини на сечилото на бришачот . Карактеристики : . 1 милион пати од Бришење. Аеродинамичкиот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и лифтот за ветер. Материјал : природна гума со висок степен ги осигурува максималните перформанси. Инсталирајте во секунди .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас