• Обновено
Women'sенски Ноќта на вештерките за печатење со кратки ракави со кратки ракави на вратот за работа со џебна блуза

Women'sенски Ноќта на вештерките за печатење со кратки ракави со кратки ракави на вратот за работа со џебна блуза

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Women'sенски Ноќта на вештерките за печатење со кратки ракави со кратки ракави V-Reck Worket Blousefeatures : Увезен поблизу на Closure Features : Оваа женска кошули е смешна симпатична жени каузални врвови. Материјал : Овие кошули се изработени од памук измешан со вашите професионални костуми, тоа ќе одговара за работа, канцеларија или Интервју . 【Совети за нега/еластичен опис】 Ве молиме рака/машина измијте ладно и лежете рамно на суво. Ве молиме, измијте ја темна облека и светлосни бои одделно за да избегнете боење . 【После продажбата】 Segaven е професионална продавница за облека за жени, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какво било прашање или предлог. Ние ќе одговорите на пораката во рок од 8 часа.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас