• Обновено
Anbech loveубовни кошули за жени плус големина графички маица кратки ракави Денот на вineубените на Денот на в Valentубените преголеми летни врвови

Anbech loveубовни кошули за жени плус големина графички маица кратки ракави Денот на вineубените на Денот на в Valentубените

DEN 363.04

Залиха
Во продавницата

18 "/130cm ракав : 12,99"/33см. 4xl - Должина : 29,92"/76cm - Биста 46,46 "/118cm ракав : 13,78"/35см.5cm -биста : 51. Пакуван вклучен : 1 * Loveубов маица за Денот на в Valentубените за жени плус смешна буква за печатење на куќички со кратки ракави графички графички графички си Врвовите сакаат печатење, плус големина кошула за ден на в Valentубените, краток ракав, тркалезен врат, спојување, блок во боја. Мешавина преголема прекрасна пулвер, лабава тенок вклопување, желка, елегантен, затворска површина : летен случај на кратки ракави за кратки ракави на Денот на вineубените, жените е погодна за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн.Истегнат и мек материјал : Памук измешана ткаенина, Graphicените графички Loveубов, плус големина кошули за кратки ракави на вineубените, лесни, меки, строги, удобни и лесни за носење.71 "/78cm - биста : 60,63"/154cm ракав : 14. 3xl - Должина : 28,94 "/74cm - биста 54. Emsенски обичен плус графичка кошула со големина на мета може да се спари со која било облека што ви се допаѓа, палто, здолниште или чизми за стилски изглед.03"/122cm ракав : 12.33"/138cm ракав : 13. 5xl - Должина : 30.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас