• Обновено
Joico vero k-pak боја постојана крем крем крем боја крем боја инвен виолетова

Joico vero k-pak боја постојана крем крем крем боја крем боја инвен виолетова

DEN 416.64

Залиха
Во продавницата

Вклучува елегантна четка за апликатор за нијанса за лесна примена и мешање на бојата на косата со развивачот кој бара вистински тон систем што ве ослободува да создадете без страв од оштетување и со целосна уметничка слобода? Поправете ја и заштитете ја косата додека ја обоите со Веро К- Пак. Реконструктор. Секогаш запомнете дека вештачката боја нема да ја крева вештачката боја и дека густината, текстурата, порозноста, еластичноста и издржливоста на косата секогаш ќе влијаат на процесот на фризури. Секогаш запомнете дека вештачката боја нема да ја крева вештачката боја и дека густината, текстурата, порозноста, еластичноста и издржливоста на косата секогаш ќе влијаат на процесот на фризури. Што прави : Присуството на стабилизиран квадрамин комплекс во формулите во боја Веро К-Пак служи со двојна намена.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас