• Обновено
Слушалките контролирани со жица со микрофон во линиски субвуфери музички ушни уши

Слушалките контролирани со жица со микрофон во линиски субвуфери музички ушни уши

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Опис : . Име на производот : слушалки контролирани од жица. Погонска единица : 10мм ;. Тип на интерфејс : приклучок од 35мм ;. Поенти на : Сите поени ;. Должина на кабелот : 1,2м ;. Wireица : кристална жица ;. Микрофон : вграден ;. Максимална моќност : 10 MW ;. Отпорност на звучникот : 329 ;. Чувствителност на микрофон : 42d B + 3 DB ;. Чувствителност на слушалките : 93 d B + 3 d B ;. Опсег на реакција на фреквенција : 20-20000 Hz ;. Листа за пакување : . 1 x слушалки. 1 x кутија за пакување. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3см. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да наддавате . 2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Благодарам. Микрофон со висока чувствителност може да ви помогне лесно да остварувате повици без раце .-Моќните звучници испорачуваат моќен бас звук, овозможувајќи ви да уживате во одлична музика .-Грејт за повик без раце. Можете да слушате музика додека трчате, да возите коњ или да правите јога . -Ергономскиот дизајн го ослободува притисокот создаден со притискање и ги прави ушите удобни . - -кабелска должина : 1,2м.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас