• Обновено
Колиша жени руно џемпер обични тенки теми од ламки од кадифен пулвер, врвови за скокач

Колиша жени руно џемпер обични тенки теми од ламки од кадифен пулвер, врвови за скокач

DEN 415.52

Залиха
Во продавницата

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот . Карактеристики : . Должина на ракавот : Долг ракав. Ви благодарам за вашето разбирање. Оваа блуза со висок врат е суштински за оваа есен и зима . За да го намалите проблемот со големината, следете ја табелата за големина на 2 -та слика, препорачаа една или две големини нагоре. 1 x врвови (други додатоци не се вклучени).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас