• Обновено
Олдсмобил котлас средно малахит металик боја пенкало за автомобил со автомобил или автоматско

Олдсмобил котлас средно малахит металик боја пенкало за автомобил со автомобил или автоматско

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Прецизност на прецизност во боја измешана за да одговара на вашиот автомобил или камион. Удобен апликатор за пенкало за боја. Нема потреба од четка. Без хаос. Прецизната апликација за никари, гребнатини и чипс Формула за единечна фаза не бара чистач. Нашата база на податоци за совпаѓање во боја и компјутерска боја е втора за ништо. Ние ја гарантираме нашата боја или вашите пари назад. Тоа е толку едноставно. Најдобар квалитет на допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен код за боја : IE-44-ardsmobile-cutlass-mm-gal-k-pp. За автомобил или камион : 1998- Olds Mobile Cutlass 44 Средно малахит метално пенкало за боја.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас