• Обновено
Менс џемпери за зима на дозвола за моден моден врат на мажите зимски топло на отворено долги ракави плетени џемпер врвот

Менс џемпери за зима на дозвола за моден моден врат на мажите зимски топло на отворено долги ракави плетени џемпер врвот

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

мажи блузоноте : поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и не може прецизно да се одрази.23''Sleeve : 49cm/19.69''xlx-large1014440128cm/50. Ова зависи од другите физички променливи, на пр.90''mmedium61036120cm/47.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас