• Обновено
Bomotoo дами со џеб Хенли кошули џеб боемска блуза празник модна копче пуловер

Bomotoo дами со џеб Хенли кошули џеб боемска блуза празник модна копче пуловер

DEN 287.36

Залиха
Во продавницата

(Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски маици, врвови, летна блуза за туника, кошула за одмор на плажа, основни врвови, маица со кратки ракави за ракави. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал - 65% полиестер, 30% памук, 5% спандекс. Дизајн : V врат, краток ракав, цврста боја, копче, џеб, лабава фит туника, обични блузи, основни маици, летна маица на плажа. натпревар - пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека. Подарок : Оваа женска лабава маица е совршен подарок за себе или за пријателите, како и одличен подарок за драги жени, мајки, семејство, итн. Ви даваат пријатно искуство за носење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас