• Обновено
Женски блузи V-вратот цветна блуза обични жени кратки ракави, летни врвови сини 3XL

Женски блузи V-вратот цветна блуза обични жени кратки ракави, летни врвови сини 3XL

DEN 223.52

Залиха
Во продавницата

63' 'Должина : 69cm/27.32 '' ракав : 29cm/11.72' 'ракав : 30cm 11. Целосно прикажување на вашата форма .67' 'Рамената : 43cm/16. Истегнат, мека и лесна, мал волумен, брзо сушење без брчки и смалување. Информации за производот : . Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантни и кул . Врвовите на ткаенината е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен врв.18 '' 'Рамо : 45cm/17.Овој моден краток ракав.42 '' Должина : 73cm/28.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас