• Обновено
Leranfenk пливање здолниште за жени плажа прикријте ја плажата обвивка за бикини обвивка за прекривки за пливање, чиста меч со двојни слоеви, прикриени здолништа за кап

Leranfenk пливање здолниште за жени плажа прикријте ја плажата обвивка за бикини обвивка за прекривки за пливање, чиста меч

DEN 183.84

Залиха
Во продавницата

Мерил на здолниште : Во кои има полу -мрежи, свиленкаста мека, дише добро, брзо сушење и останува ладно на кожата. Нашата страст им помага на луѓето да направат повеќе. Функционално прикривање : Саронг на плажа може да биде бикини за капење, прикривање, завиткување од костуми за капење, лето заштитено од сонце, мини здолништа, облека со моден и шик изглед.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас