• Обновено
Bcloud Поголема чиста шема Црвен плик Сатен Помошен елегантна торба за среќа пари за нова година

Bcloud Поголема чиста шема Црвен плик Сатен Помошен елегантна торба за среќа пари за нова година

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

што може да ви понуди црвениот плик е дека може целосно да ја покаже традиционалната кинеска култура и да претставува среќа, добро Fortune and Health . Погоден за кинески пролетен фестивал. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x црвен плик (други не се вклучени) со широк дизајн и мулти-употреба дизајн, црвениот плик е Совршено за лунарната нова година црвени пакувања, торби за подароци за венчавки, а исто така може да се користат како торба за мобилни телефони или торба за накит . Направено од факс свила и сатен материјал, тој е долготраен .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас