• Обновено
Мешање на шминка од не'рѓосувачки челик мешање на шпатула алатки

Мешање на шминка од не'рѓосувачки челик мешање на шпатула алатки

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка се продава од извор од Marketојбуј Маркет. R. Опис r. r. Предметот е изработен од не'рѓосувачки челик, мазен и светло, лесен за чистење. Доаѓа со шпатула миксер, лесно е да се мешаат и мешаат вашите бои за основа, руменило, усни или очила за да се прилагоди најдобриот натпревар за вашата апликација за шминка. Навистина е одлично за домашна или професионална употреба. R. r. Карактеристики r. r. - Боја : сребро. R. - Материјал : не'рѓосувачки челик. R. - Големина : приближно. 15 x 10cm / 5.91 x 3,94 инчи (L x W). R. - Должина на шпатула : Прибл. 16см / 6,29 инчи. R. - Доаѓа со шпатула миксер, лесен за мешање и мешање на вашата основа, руменило, усни или очила за очила за да го прилагодите најдобриот натпревар за вашата апликација за шминка. R.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас