• Обновено
Женски бои блок дуксери врвови со долги ракави, случајно влечење копче надолу, џемпер со џебни женски екстра големи џемпери дами по поштенски џемпери

Женски бои блок дуксери врвови со долги ракави, случајно влечење копче надолу, џемпер со џебни женски екстра големи џемпери

DEN 259.04

Залиха
Во продавницата

Gender : Women Season : Winter Style : Casual,Fashion Occasion : Casual,Daily Material : Polyester Pattern Type : Print Collar : Hooded Sleeve Length : Long Sleeve What You Get : 1 X Women Blouse Christmas Hoodie Sweatshirts for Women Scene : This Blouse Is For Daily Style, Work Office,Business, Home Носете, работа дома, секојдневно носење или забава, ноќна ноќ, летни или зимски одмори, излегување, нова година, назад на училиште, уличен изглед, итн. Задоволителна услуга : Ве молиме проверете ја стоката откако ќе ја примите и контактирајте не навреме Ако производот е неисправен или оштетен . Стил : Користете го модерен и уникатен дизајн, таков џеб, копче, влечење, долги ракави, печатени, согласност со трендот во исто време, меѓу нив, типот на јака е повеќе класичен и популарен , Облечете го, не дозволувајте да станете модерно милениче, исто така ви дозволуваат повеќе шармантно и привлечно во исто време!. Материјал : Полиестер, е ткаенина за дишење, лесна и удобна за носење, ве одржува кул цел ден . Функција : Овој врв е за есен и зима. Можете да го носите со панталони како исечени панталони, фармерки или хеланки во текот на овие две сезони во годината. Можете исто така да го носите со додатоци како ѓердани, марами, синџири на џемпери и пар чизми или потпетици за! . Долга џемпер со патент.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас