• Обновено
Panенски панталони летни шорцеви панталони за жени со високи половини за жени со висок половината за контрола на јога, кои работат со јога панталони

Panенски панталони летни шорцеви панталони за жени со високи половини за жени со висок половината за контрола на јога, кои работат

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Обука за контрола на абдомен со висок половината на жените, кој работи со јога панталони : 1. Направено од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за вашата Gym2. Дизајнот со цврсто прилагодување го прави поудобно да вежбате 3. Модниот дизајн ве прави да изгледате поладно, 4. Костум за јога што вреди да се започне, да се движи 5. Оваа дизајнирана хулахопки за јога ќе ви го украде срцето! И удобно, не можете да тргнете наопаку со овој неверојатен пар панталони! Сезона : лето, пролет, есенгер : Femaleенкација : Слободно време, Гимматеријал : Полиестерски спандексстејл : случајно, секси -должина : Редовно утврдување : Погодна сизетелност : Стандардниот производ има голема еластичност како да се мие : миење на рацете во ладна вода, виси или суво каде ќе добиете : 1 пк. Кратко пантолони Јанагонг жени панталони летни шорцеви панталони за жени 2799 женски високи половини јога кратки абдомен за контрола на абдомен обука за работа со јога панталони. Големина : S големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 66cm/25.98 '' Должина : 40см/15,75 ''. Големина : L Големина : Голем САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 половината : 70см/27,56 '' Должина : 42см/16,54 ''. Големина : M Големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас