• Обновено
Раш Женска Вратоврска Боја Хеланки Со Висок Струк Вежба За Вежбање Хеланки За Вежбање Женски Јога Панталони С С3270

Раш Женска Вратоврска Боја Хеланки Со Висок Струк Вежба За Вежбање Хеланки За Вежбање Женски Јога Панталони С С3270

DEN 408.00

Залиха
Во продавницата

Еластично затворање. Превртете ја опремата кога перете алишта; измијте со слични бои. Исушете го воздухот или исушете го на ниска температура. Подигнување на колкот : Дизајниран Со функции за слабеење и кревање колкови, ги оцртува вашите облини и изгледа потенок и послатко. Супер Мека И Непроѕирна Ткаенина : материјалот За Истегнување се чувствува мек, удобен и дише, се протега во сите правци, што ви овозможува слободно движење без никакви ограничувања. Докажано Вклопување со висок Струк И Сквот : Појас Со Висок струк и стомак, цврст, но не премногу затегнат, лесен до умерена компресија, беспрекорен и поддржувачки, многу ласкав, не попушта при сквотирање. Одлично за активни жени. Прилика : Најдобри хеланки за вежбање за јога, трчање, фитнес, танцување, тренинг и секаков вид тренинг, ноќно излегување со пријателите или само дружење дома. Безвременски и лесен за носење врв што ќе направи да изгледате секси и привлечно. Раш Женска Вратоврска Боја Хеланки Со Висок Струк Вежба За Вежбање Вежбање Хеланки Женски Јога Панталони(JK93) S3270.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас