• Обновено
Летни Фустани За Жени Цветни Долги А-Линија Краток Ракав Лабава Датум Надвор Од Рамото Фустан Сина М

Летни Фустани За Жени Цветни Долги А-Линија Краток Ракав Лабава Датум Надвор Од Рамото Фустан Сина М

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

58" ракав : 27cm/10.97" големина : Xl Биста : 104cm/40. Карактеристики : Жени Лето Ладно Рамо Цветни Печати Елегантен Макси Долг Фустан Џеб Фустан. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 86см/33,86" Ракав : 25см/9,84" Половината : 72см/28,35" Должина : 130см/51,18" Големина : М Биста : 92см/36,22" Ракав : 26см/10,24" Половината : 78см/30,71" Должина : 131см/51. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови.80" должина : 134cm/52. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас