• Обновено
Колекција Жизел Торба торба Со Паричник Од Миа К

Колекција Жизел Торба торба Со Паричник Од Миа К

DEN 879.84

Залиха
Во продавницата

Колекцијата на МКФ е воспоставена со квалитет и функционалност. Дизајн Инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња кои ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност мкф нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња кои ќе ја комплетираат вашата облека и ќе овозможат пристап до секојдневните потреби во движење. Висококвалитетна веганска кожа, вештачки крокодил-врежана. Златен тон хардвер. 13.5 "Л х 11" Х х 5.5 " В.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас