• Обновено
Мармонт Хил Голи Еднострани Шут Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Мармонт Хил Голи Еднострани Шут Сликарство Печатење На Завиткани Платно

DEN 297.60

Залиха
Во продавницата

Ова Сликарско Печатење на Завиткано Платно е ликовно платно печатење од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Мармонт Хил "Голи Еднострани Шут" Сликарство Печатење На Завиткани Платно : ликовна уметност платно печати Од Мармонт Хил Уметност Колектив. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас