• Обновено
Адел -: Пијано Игра-Заедно Волумен

Адел -: Пијано Игра-Заедно Волумен

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

(Пијано Игра-Заедно). Серијата За Свирење Пијано доаѓа со нашите стандардни аранжмани за пијано и глас со рамки за акорди на гитара плус онлајн аудио со целосни изведби на секоја песна, како и песни без делот за пијано за да можете да свирите олово со бендот. Онлајн аудио вклучува Репродукција+, мултифункционален аудио плеер кој ви овозможува да го забавите звукот без да го менувате теренот, да поставите точки на јамка, да ги менувате копчињата и тавата лево или десно. Овој том ги вклучува сите песни од хит албумот smash плус единствениот Skyfall Џејмс Бонд : Сите Прашувам * Здраво * ми Недостигаш * Љубов Во Мракот * Пред Милиони години * Лек * Реката Леа * Испрати Мојата Љубов (На Вашиот Нов Љубовник) * Skyfall * Најслатка Посветеност * Вода под Мостот * Кога Бевме Млади. Адел - 25 : Пијано Игра - Заедно Волумен 32.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас