• Обновено
Uerlsty Плус Големина Жени Туника Блузи Маица Долг Ракав Повик Лабава Маици Блуза Пуловер

Uerlsty Плус Големина Жени Туника Блузи Маица Долг Ракав Повик Лабава Маици Блуза Пуловер

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Сезона : Зима. Тема : Цвет. Шема : Печати.[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката. Повод : Враќање На Основите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи). Материјал : Полиестер.Ви благодариме за разбирањето.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Карактеристики на производот : Должина На Ракавот : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Деколте : Тркалезен Материјал За Вратот : Тип На Полиестерска Ткаенина : Плетена Шема : Прилика За Печатење : Назад Кон Основните Акценти : Сезона На Печатење : Зимски Оддел : Тип На Женска Големина : Редовна Тема : Цветен Стил : Основен Тип : Маица : Лабава Карактеристики : Дише : Возраст 18-35 Години Гроздобер : Нега На Ногарм : Содржина На Пакет За Перење Во Машина : 1 Х Врвот За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас