• Обновено
Викерман 2 Бело Снежно Ќебе 60' 30 Ролна

Викерман 2 Бело Снежно Ќебе 60' 30 Ролна

DEN 239.52

Залиха
Во продавницата

Викерман 2" Бело Снежно Ќебе 60' х 30 " Ролна. Меко меко снежно ќебе за да ја нагласите областа под Елката или да ги подобрите вашите селски прикази. Се препорачува За Внатрешна Употреба. Викерман 2" Бело Снежно Ќебе 60' х 30 " ролна.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас