• Обновено
Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36 Квадратна Маса Со Ткаенина Магацинот Столици, Цреша Заврши Со Х-Стил Пиедестал База И Вино Седишта

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36 Квадратна Маса Со Ткаенина Магацинот Столици, Цреша Заврши Со Х-Стил Пиедестал База И Вино

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Дизајнирајте мултифункционална средина за пауза/ручек со додавање НА ОФМ?Пауза Соба, Модел ПКГ-БРК-050. Овој сеопфатен пакет за пауза има се што е потребно за вашите вработени да се чувствуваат пријатно. Издржливата повеќенаменска маса, заедно со повеќенаменските столчиња од ткаенина што се редат, ќе донесат готово чувство во вашата работна соба. Мобилноста на сѐ во овој пакет овозможува лесно преуредување на просторот. Столчињата можат да се пофалат со цевчеста челична рамка со 16 мерачи со основа за санки, додека масата има дизајн на јадро од саќе кој е издржлив, но лесен. Заборавете на вревата за дизајнирање на бејкроум со купување на комплетот За Пауза. Повеќенаменска квадратна маса е изградена со 1,25? ламинатен врв под висок притисок за спречување на гребнатини и гребнатини. Повеќенаменските обликувани столови додаваат удобност, додека функцијата за редење обезбедува погодност за секој мал простор. Столици? супериорната конструкција овозможува капацитет на тежина до 250 килограми. Индивидуализирајте го вашиот сет со избирање помеѓу 4 автентични завршетоци на маса слични на дрво кои добро ќе се вклопат со с.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас