• Обновено
Регенси Коби Плоштад Бејкроум Табела Со Столчиња Што Се Редат

Регенси Коби Плоштад Бејкроум Табела Со Столчиња Што Се Редат

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Наполнете ја вашата работна соба, училница, ресторан или кафетерија со мебел за јадење што е едноставен за чистење и отпорен на абење со избирање На Табелата За Бегство На Плоштадот Коби Со Четири Столчиња За Редење. Комплетот вклучува четири цврсти, лесни столчиња со полипропиленски контурирани седишта и силни метални рамки. Засеците во потпирачите за грб на столот и прилагодливите лизгања на Тубуларната челична х-основа на масата го прават целиот сет лесен за движење. Меламинската маса отпорна на гребење, изгореници и изгореници со силна лента За рабови На т-мувла ја подобрува издржливоста на масата. Кога не се користи, до 12 столици можат да бидат наредени за да се зголеми просторот на подот. Вашиот избор на достапни опции големина. Термо-споени меламин ламинат маса, тешки тубуларна челична маса база. Засилена метална рамка за стол со пластични седишта. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Маса отпорна на гребење, дамки и изгореници за издржливост. Прилагодливите лизгалки се стабилизираат и овозможуваат лесна подвижност. Вградената рачка ги прави столовите лесни за носење. Столчињата што се редат заштедуваат простор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас