• Обновено
Човекот митот за легенда виски стакло

Човекот митот за легенда виски стакло

DEN 319.20

Залиха
Во продавницата

За секој човек кој е исто толку безвременски како големо виски, можеби ќе му го претставиме човекот митот легендата персонализирана чаша за виски. Нашето стакло во стилот на Фербанкс може да се пофали со уникатна детална база на карпите. Ова вообичаено старомодно стакло е врежано со името на вашиот избор на врвот, и нашиот незаборавен слоган подолу. Незаборавен подарок за татковци, младоженец или кој било достоен господин. Изграден за да трае од премиум стакло, овој одличен подарок ќе најде дом на масата за lубовници на виски. Овие Fairbanks стилизирани персонализирани очила за виски се безбедни машини за миење садови и мерат 3,75 "x 3,5 " и можат да држат 11,5 унци. Направено од премиум стакло со извајана, карпеста база. Безбедна машина за миење садови. Персонализирани со името на вашиот избор. Мерки високи 3,75 "и можат да држат 11,5 мл.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас