• Обновено
Јубнлва Маица За Жени Мода Женска Лабава Маица Со Срце Со Кратки Ракави Обична О-Вратот

Јубнлва Маица За Жени Мода Женска Лабава Маица Со Срце Со Кратки Ракави Обична О-Вратот

DEN 281.44

Залиха
Во продавницата

Големина : XXXL = Биста : = 118cm/46.96 "= Ракав : = 20. Големина : XXL = Биста : = 112cm/44.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.17 "= Ракав : = 20 CM/7.79 "= Должина : = 63 CM/24. +Табела Со големини Големина : S = Биста : = 96 CM/37.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.2" Мода Женска Лабава Маица Со Срце Со Кратки Ракави Обична О-Вратот Врвна Ставка специфики Пол : Женска Сезона : Лето/Пролет /all Прилика : Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Должина На Кратки Ракави : Кратка СТИЛ на ракав : МОДА,Каузален пакет ВКЛУЧУВААТ : 1пц женски врвови.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.09 "= Должина : = 71 CM/27. Маица За Жени,Женски Блузи,Женска Маица, Летни Врвови За Жени.45" = Должина : = 73 CM/28. Големина : XL = Биста : = 108cm/42.7" = Ракав : = 21cm/8.80 "= Ракав : = 18. Големина : М = Биста : = 100см/39.4 "'= Должина : = 65СМ/25. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас