• Обновено
Зпанкса Женски Летни Врвови Царинење Еднобојно Копче V - Врат Врвна Кошула Со Ревер Со Кратки Ракави Фустан Маици За Вежбање Темно Сива 5XL

Зпанкса Женски Летни Врвови Царинење Еднобојно Копче V - Врат Врвна Кошула Со Ревер Со Кратки Ракави Фустан Маици За Вежбање

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Информации за производот : . : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.83" Должина : 74cm/29.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас