• Обновено
Еден Комбинезон Облека За Девојчиња Со Кратки Ракави Облека За Девојчиња Облека За Девојчиња Облека За Бебиња Бебешка Облека За Девојчиња Лубеница Црвена 2 Години

Еден Комбинезон Облека За Девојчиња Со Кратки Ракави Облека За Девојчиња Облека За Девојчиња Облека За Бебиња Бебешка Облека

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

) Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење . Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе. Погоден За Секој Occasion.Бебе Дете Девојка Комбинезон Симпатична Шарени Солидна Памук Лето Кратки Ракави Комбинезон 12 Месечни Фустани За Бебе Девојкибебе дете девојка комбинезон симпатична шарени солидна памук лето кратки ракави комбинезон. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред.It Погоден е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Бебе Девојка Фенси Пижами. (Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон Бебе Девојка Фенси пижами. Обезбедете Удобно Удобно Искуство за Носење Бебиња.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас