• Обновено
Детето Климентин Премиум Ултра меки хеланки

Детето Климентин Премиум Ултра меки хеланки

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин облека за деца со деца Премиум ултра меки хеланки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас