• Обновено
knqrhpse Летни Врвови Машки Кошули Мажи Фитнес Печатење Со Мускулни Букви Бодибилдинг Без Ракави Тесни Врвови За сушење Машка Маица Греј XL

knqrhpse Летни Врвови Машки Кошули Мажи Фитнес Печатење Со Мускулни Букви Бодибилдинг Без Ракави Тесни Врвови За сушење Машка

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Карактеристики Симпатична печатени и вратоврска боја печатење е во комбинација модна облека за да се фокусира комплимент за секоја пригода. Без ракави, врат од Лажичка, Лабави секојдневни спортски основни резервоари, совршени за јога, вежбање, фитнес, теретана, трчање или секојдневно носење.9 "Должина : 75cm/29.Поставете ја оваа секојдневна кошула под блејзер,кардиган или носете самостојно.5 "Должина : 74см/29.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.9" Мажи Мода Хавајски Плажа Спортски Печатење О-Вратот Маица Без Ракавиможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето.Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајнсе направени од материјали, издржливи за вашето секојдневно носење!.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Големина : XL САД / Еу Големина : L Биста : 114cm/44. Прилики : дом,работа,датум, одмор, плажа,забава или секојдневно носење.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : С Големина НА САД/ЕУ : С Биста : 96см/37,6 "Должина : 72см/28,3".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас