• Обновено
Единствени поволни цени женски пижама појас вратоврска со долг ракав ноќен салон миди сон фустан

Единствени поволни цени женски пижама појас вратоврска со долг ракав ноќен салон миди сон фустан

DEN 269.60

Залиха
Во продавницата

Оваа женска ноќна ноќ е направена од 95% рајон и 5% спандекс, супер мека и истегната ткаенина што ви дава удобно чувство на допир и оставете го вашето слободно време да биде поубаво. Дизајн на V-вратот со декор на чипка и прилагодлива вратоврска за појас, лесен за ставање и исклучување, исто така одличен за доење. Едноставен и класичен стил, изгледајте поелегантно и шармантно со тоа што ги носиме нашите обични ноќници. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи меѓународна X-Small.measurement (во инчи) Големина ГИРТ за градите Ширина на рамото Должина на ракавот должина на фустанот - 37 - 15 3/4 18 1/2 - 40 1/6s 38 4/7- 16 1/7 - 18 8/9 - - 40 5/9m - 40 1/6 16 5/9 - 18 8/9 40 5/9 L - - 41 3/4 16 8/9 - 19 2/7 41 Единствени поволни цени Пијама појас вратоврска со долг ракав Nightgown Lounge Midi Sleep Fuest 95%полиестер 5%Spandex. Увезен. V-врат. Панел за чипка. Прилагодлива ременска вратоврска. Машината за миење ладно со слични бои.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас