• Обновено
Комплет за додатоци за патувања, црно

Комплет за додатоци за патувања, црно

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Комплетот за додатоци за патувања е задолжителен за секој патник. Комплет за додатоци за патувања, црна : Целосно наредена внатрешност за лесно чистење. Надворешен џеб за мрежи. Вклучува 2 TSA одобрени јасни шишиња. Внатрешни еластични ленти за шишиња. Полиестер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас