• Обновено
Женски Лабав Врат На Екипажот Кратки Ракави

Женски Лабав Врат На Екипажот Кратки Ракави

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип на ставка : Краток ракав. Пол : Жени. Тип На Шема : Почва. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Сина,Портокалова,Темно сива ,Длабока каки,жешка розова,Армиска зелена,Зелена,Светло розова,Светло Сива,Жолта, Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1*Краток ракав. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Мода. Боја Појавување. Краток Ракав.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас