• Обновено
Женска Облека хауба6181

Женска Облека хауба6181

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Висината, обемот на градите и обемот на половината во табелата со големини соодветно го претставуваат препорачаниот тип на тело со големина, а податоците се само за повикување. Како да се мие : рачно перење/машинско перење во ладна вода, закачете или исушете, не избелувајте. Погодни места : Ноќта на Вештерките, Божиќ, забави, секојдневно носење, улична фотографија, шопинг, кампување, пешачење, училиште итн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас