• Обновено
- Почетна Батерија Моторола БТРИ - Мц30каб0е Батерија-Замена За Моторола Баркод Скенер Батерија

- Почетна Батерија Моторола БТРИ - Мц30каб0е Батерија-Замена За Моторола Баркод Скенер Батерија

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

2x Пакет-Почетна Батерија Motorola BTRY-MC30 KAB0 E Батерија-Замена За Батеријата Motorola Баркод Скенер (26000mah, 3.7 V, Литиум Полимер) ве Молиме запомнете : Ова е почетен Дел за замена На Брендот На Батеријата, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Замена Моторола БТРИ-Мц30каб0е Батерија. Замена За Моторола Баркод Скенер Батерии. Количина : 2, Доживотна Гаранција. Капацитет : 26000m Ah, Почетна Марка На Батерии.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас