• Обновено
33ј Расел Вилсон Фудбалски Дрес Бронко Патрик Суртин ВТОРИ Џери Џуди Џон Елвеј Кортланд Сатон Џастин Симонс кусу лес хомс џунс

33ј Расел Вилсон Фудбалски Дрес Бронко Патрик Суртин ВТОРИ Џери Џуди Џон Елвеј Кортланд Сатон Џастин Симонс кусу лес хомс џунс

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Спецификации И Спецификации-Одговараат За : Мажи-Применлива Сцена : Возење Велосипед,Трчање,Фитнес и така натаму-ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење-поради различни монитори И услови на осветлување, боите може да бидат малку поинакви од наведените фотографии спортска ткаенина Што Дише,- Брзо апсорбира пот брзо испарува пот и носи удобна и стилска-убава ткаенина,брзо и суво дише -100% Полиестер Одлична ткаенина-карактеристики на Ткаенина : дише И Брзо Сушење-Бројот И имињата се Зашиени На Дресот-Бројот И Имињата Се Отсечени од ткаенина од дињи и зашиени на дресот-одговара точно на големината,само земете ја вашата нормална Големина,ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина-кога ќе наидете на каков било проблем,можете да контактирате со нас, ние сме среќни да го решиме за вас-со цел да ве натераме да ја добиете најдобрата нарачка, внимателно ќе провериме и брзо ќе се спакуваме пред породувањето И Ќе Ви Го Испратиме Пакетот. Ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа. (4) одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас