• Обновено
Билен Лепенка За Очи Го Ублажува Заморот На Очите Сувост Олеснување На Видот Подпухналост Олеснување На Гумата

Билен Лепенка За Очи Го Ублажува Заморот На Очите Сувост Олеснување На Видот Подпухналост Олеснување На Гумата

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Нелепливи и дишечки материјали кои нема да предизвикаат непријатно чувство.Намалете ја појавата на подпухналост под очите.Обезбедете лекови за речиси секој проблем со очите и секако има екстракти од растенија кои можат да помогнат да се излечат проблемите со видот.Користете откако ќе го исчистите лицето.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас