• Обновено
Врзи Инженеринг У-Болт Комплет

Врзи Инженеринг У-Болт Комплет

DEN 5279.84

Залиха
Во продавницата

Комплет за завртки што се користи за монтирање на загради во рамката на приколката. Вклучува рамни подлошки и ореви за галванизирани или најлок ореви за цинк. Доаѓа во квадратна форма. Доаѓа во големина која мери 7/16 во.-14, 2-1/16 во., 4-5/16 во., 2 во. Се користи за монтирање на загради за приколка рамка. Вклучува рамни подлошки и ореви за галванизирани или најлок ореви за цинк. Замена на комплетот за завртки. Доаѓа во големина која мери 7/16 во.-14, 2-1/16 во., 4-5/16 во., 2 во.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас