• Обновено
И. П. Нурисон Мода Колекција Килим

И. П. Нурисон Мода Колекција Килим

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Нурисон Мода Колекција Килим : ова е уметност за вашиот кат! Оваа колекција содржи ултрамодерни дизајни со современи апстракти и геометрија во богати бои. Неверојатни цветни мотиви истакнати со извонредно засенчување и резба ги оживуваат ботаничките производи. Ако барате изјава за вашиот кат, ова е тоа. Содржина на материјал : 80 проценти Новозеландска волна, 20 проценти вискоза. Конструкција : рачно тафтувана. Место чиста; вакуум редовно. Достапно во различни големини и бои.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас