• Обновено
Ролиен Костим За Капење За Жени В-Вратот Сплит Костим За Капење Едноставна Еднобојна Завој Мини Бикини Костими За Капење За Жени

Ролиен Костим За Капење За Жени В-Вратот Сплит Костим За Капење Едноставна Еднобојна Завој Мини Бикини Костими За Капење За

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Бикини костим за капење карактеристики : прилагодливи ремени, мода и темперамент.Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Забелешка : за вашето шопинг искуство, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете, ако не разбирате, можете да не контактирате. Женски Сплит Костим За Капење Едноставен Еднобоен Завој 2 Парче Мини Бикинифеатури : 1. Големина : С САД : 4/6 Биста : 78-80см/30,71-31,50 "Половината : 68-70см/26,77-27,56 " Колк : 72-74см/28,35-29,13". Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Дизајн : Рационализиран дизајн, целосно покажете ја вашата совршена фигура, проверете дали сте најубавата девојка. Големина : XL САД : 16/18 Биста : 84-86cm/33,07-33,86 "Половината : 74-76cm/29,13-29,92 " Колк : 78-80cm/30,71-31,50". Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Најлонстил : Мода, Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА костим за капење + 1 ПАРЧИЊА Стебла За пливање Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас