• Обновено
Тенок фит руширан блуза крст предниот дел на вратот со кратки ракави кошули со блузи врвни за жени дама девојка сина

Тенок фит руширан блуза крст предниот дел на вратот со кратки ракави кошули со блузи врвни за жени дама девојка сина

DEN 335.84

Залиха
Во продавницата

Функција 1 、 Крст предниот дел : Со дизајн на вратот V, уникатниот крст предниот дел ја прави облеката повеќе слоевит и може да го истакне и вашиот елегантен и шармантен темперамент.wang-edit-текст {font-family : 'arial'! Важно; } . Големина : приближно. Ве молиме, внимателно прочитајте го предлогот за големина пред да нарачате. Matching : Овој врв е многу погоден за соодветни хулахопки, блиски панталони, шорцеви, носење чизми, високи потпетици, чевли, обични чевли и така натаму. 5 、 Совпаѓање : Blената блуза е многу погодна за појавување на хулахопки, блиски панталони, шорцеви, носење чизми, високи потпетици, чевли, обични чевли и така натаму. Ве молиме, дозволете грешка поради рачно мерење. Должина на задниот дел : 58,5 см / 23in, биста : 89cm / 35inl : Задна должина на задниот дел : 59,5cm / 23. Тенок фит руширан блуза крст предниот дел на вратот со кратки ракави кошули со блузи врвни за жени дама девојка сина С. 2 、 Краток ракав : Плетиран ракав додава допир на напредно чувство на облеката, што е многу елегантно и удобно и погодно за летно носење.wang-уредник-текст табела {гранична топ : 1px цврста #000; гранично-лево : 1px цврст #000; Table. гранично-десно : 1px цврсто #000; Подлога : 3px 5px; Table. Направете да ве направи повеќе шармантен! Спецификација на типот : тенок фит руширан блузматеријал : 95% полиестер, 5% полиуретанехарактерии : v врат, плетени ракави, разгалена страна од половината и тенок врв.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас