• Обновено
Женски блок маици во боја, случајно копче со долг ракав V вратот со ребрести тунични врвови на блуза црвена l

Женски блок маици во боја, случајно копче со долг ракав V вратот со ребрести тунични врвови на блуза црвена l

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Тоа е задолжителна блуза за вашата гардероба во пролет и лето! 3. Карактеристики : Womenените лабава маичка, жени во боја блоза во боја, жени во боја на бојата за шиење на тунични врвови4. Совршено е да се совпадне со слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки како што сакате. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас