• Обновено
Заштеда на Honeeladyy, женско масло сликарство, цветно печатење блуза, преголема кошула со долги ракави, обични лабави тунични врвови носат со хеланки

Заштеда на Honeeladyy, женско масло сликарство, цветно печатење блуза, преголема кошула со долги ракави, обични лабави тунични

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

74 '' Долна ширина : 132 CM/51.28 '' Рамената до ракавот : 72cm/28.35 '' Долна ширина : 130cm/51.50 '' Врати : Врати : Врати : Врати : Врати : Врати : Врати : Врати : Врати : врат : 60см/23,62 ''.97 '' Должина : 84cm/33. Или погледнете ја нашата последна слика погоре За да ја изберете големината што ви одговара најдобро. Големина : M Големина.82 '' Должина : 80cm/31.07 '' Врати : 64cm/25.17 '' Долна ширина : 124cm/48. ❤ Внимавајте на големината : Ние сме азиска големина, работиме помали од големината на нас, така што ќе ви предложам да изберете една или две големина поголема од вашата вообичаена големина, таа ќе биде порелаксирана и удобна.18 '' Должина : 83cm/32. Големина : XXL Големина. : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47. Големина : L Големина. - Ако големината не е соодветна, слободно контактирајте не. Големина : XL Големина : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 115 CM/45. Благодарност до големина : S големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100 см/39,37 '' Рамената до ракавот : 69cm/27. -Доцени за складирање ✿ - - ❤ ви е пријатно искуство за купување овде-посветете се да обезбедите висококвалитетна облека за жените-без разлика дали е порано или По набавката, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас