• Обновено
Вештачки Нокти Со Кратка Должина Со Украс На Лак Ѕвездени Обрасци Лажни Нокти Дијамант Лажни Нокти За Девојчиња Класични Квадратни Глави Лажни Нокти

Вештачки Нокти Со Кратка Должина Со Украс На Лак Ѕвездени Обрасци Лажни Нокти Дијамант Лажни Нокти За Девојчиња Класични Квадратни

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Без потребен лак за нокти или време на сушење, збогувајте се со салоните за нокти со лажни нокти, лесно можете да завршите гел-лак за нокти во салонот дома за неколку минути.Услуга по Продажба : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не; вашето задоволство е наша посветеност, ние ќе ви ги обезбедиме најдобрите лажни нокти.Спецификации : Белешки :  .Смешно САМ : смешно е да креирате разновидни дизајни на нокти и да уживате во забавата НА дизајнот НА ноктите САМ со вашите семејства и пријатели кога семејните собири и забави, уживајте во вашиот сјаен изглед на ноктите дизајнирани од вас, исто така соодветни за децата да ги украсуваат ноктите со своите пријатели.Карактеристики : Материјал : вештачките нокти се изработени од висококвалитетен материјал од смола, кој е нетоксичен, пријателски за кожата и дише, удобен за носење долго време.Долгорочна Безбедна Употреба : целиот пакет лажни нокти е изработен од висококвалитетни материјали, светла боја, не е лесен за бледнеење, безбеден и нетоксичен, лесен за употреба и сигурен, за да ви обезбеди безбедна и долгорочна услуга.Добијте Нокти Со Квалитетен Салон За Неколку Минути : овие се подготвени да се залепат на вашите нокти со само еден клик.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас