• Обновено
Хавајски Кошула За Мажи Смешни Секојдневен Печатење Патент Свртете Јака Блуза Краток Ракав Блузи Поло Маици За Мажи Црна XXL

Хавајски Кошула За Мажи Смешни Секојдневен Печатење Патент Свртете Јака Блуза Краток Ракав Блузи Поло Маици За Мажи Црна XXL

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Декорација : Патент/Печатење. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Кратко. Јака : Јака Надолу. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 табела за Блузи : . Големина : L Биста : 112cm/44.09" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 74cm/29.13"Големина : XL Биста : 122cm/48.03" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 77cm/30.31"Големина : XXL Биста : 132см/51.97" рамо : 52см/20.47" ракав : 26см/10.24" должина : 80см/31.50"големина : хххл БИСТА : 142см/55.91" рамо : 55см/21.65" ракав : 28см/11.02" должина : 83см/32.68"големина : ххххл биста : 152см/59.84" рамо : 58см/22.83" ракав : 30см/11.81" должина : 86см/33.86"големина : Хххххл биста : 162см/63.78" рамо : 61см/24.02" Ракав : 32см/12.60" должина : 89см/35.04" Машки Секојдневен Печати Патент свртете јака блуза краток ракав блузи Кошула. машки кошули долги ракави сини. хавајска кошула за мажи црвена и црна. менс маица графички рок гроздобер. под кошули за мажи пакет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас