• Обновено
Само Навистина Како Алигатори Фланелен Фрли Ќебе Супер Мека Пријатна Кадифен Ќебиња За Каучот Кревет Лесен и Издржлив Погоден за сите Сезони 50 x60 за Тинејџери

Само Навистина Како Алигатори Фланелен Фрли Ќебе Супер Мека Пријатна Кадифен Ќебиња За Каучот Кревет Лесен и Издржлив Погоден

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

ЛЕСНО ЗА НЕГА-за да го одржите ќебето во одлична состојба, препорачуваме машинско перење на нежен циклус со ладна вода и сушење на ниска температура. Персонализирани и интересни модели се погодни за кревет, софа, кампување, ладно кино или патување! Како подарок за блиски луѓе, може да донесе совршено искуство за вашето семејство и пријатели. Нашите ќебиња се дизајнирани да се држат добро дури и по неколку машински перења и убаво да се исушат, одржувајќи ја нивната мекост и форма со текот на времето. сакате да печатите.It ќе биде применливо за сите ваши животни стилови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас