• Обновено
Обликувачи За Жени Дами Чипка Шупливо Обликување Хулахопки За Тело Шорцеви За Обликување На Бутовите Панталони За Обликување

Обликувачи За Жени Дами Чипка Шупливо Обликување Хулахопки За Тело Шорцеви За Обликување На Бутовите Панталони За Обликување

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

42"колковите : 36см/14. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.14"панталони ширина : 30см/11. Големина : XXXL панталони должина : 41cm/16.57"Size : должина на Панталони : 37см/14.24"Колкови : 33см/12.99"Големина : должина На Лпантс : 38см/14.14" панталони ширина : 30cm/11.63"Колкови : 34см/13. Големина : м должина на панталони : 37см/14.Големинапанталони должина панталони width Hips M37cm/14. Големина : XXL панталони должина : 40cm/15.96"ширина На Панталони : 27см/10.75"панталони ширина : 29см/11. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.81"колковите : 37см/14.35" панталони ширина : 28cm/11.81 "Колковите : 37cm/14.24 "Колкови : 33см/12.78"големина : xxlpants должина : 40см/15.57" ширина На Панталони : 26см/10.42 "Колковите : 36cm/14. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.57"ширина На Панталони : 26см/10.02"колкови : 35см/13. Големина : XL панталони должина : 39cm/15.02 "Колковите : 35cm/13.35"ширина на Панталони : 28см/11.96" ширина На Панталони : 27см/10.39"Големина : XLPants должина : 39см/15.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас