• Обновено
Фланелен Фрли Ќебе Убава Розова Магнолија Цвеќиња Еднорог Убавина Роденден Цут Лесен Пријатен Кадифен Меки Топло Нејасни Меки

Фланелен Фрли Ќебе Убава Розова Магнолија Цвеќиња Еднорог Убавина Роденден Цут Лесен Пријатен Кадифен Меки Топло Нејасни Меки

DEN 191.84

Залиха
Во продавницата

Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони. Лесна нега : отпорен На Брчки и избледување, машинско перење(ладно), сушење на паѓање. Идеален избор за подарок : донесете парче топлина и удобност во времето на гушкање со семејството и домашните миленици. Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони. Идеален избор за подарок : донесете парче топлина и удобност во времето на гушкање со семејството и домашните миленици.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас